o nas
Gravet Consulting
Jesteśmy firmą doradztwa personalnego z siedzibą w Łodzi, która od 1995 roku współpracuje z firmami z różnych branż i realizuje z sukcesem projekty z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Zasięgiem naszego działania obejmujemy całą Polskę.

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach wspierających organizacje w ocenie i rozwoju potencjału pracowników oraz znalezieniu skutecznych i odpowiednich kandydatów na wybrane stanowiska.

jakość rozwiązań
W swojej pracy umiejętnie łączymy wiedzę z zakresu psychologii i zarządzania zasobami ludzkimi z myśleniem biznesowym.

Koncentrujemy się na optymalizacji procesów i osiągnięciu równowagi między jakością dostarczanych rozwiązań a czasem i kosztem ich wdrożenia.
DLACZEGO GRAVET CONSULTING?
Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu firm są kandydaci/pracownicy, posiadający profil kompetencyjny, jakiego organizacja w danym momencie potrzebuje.

Naszym celem jest wspieranie organizacji w identyfikacji pracowników, którzy będą pracować wydajnie, zwiążą się z organizacją na wiele lat, a dzięki spójnemu systemowi wartości, będą zmotywowani do działania oraz wykorzystania i rozwinięcia swojego potencjału.

Opieramy się na naszym wieloletnim doświadczeniu w ocenie potencjału kandydatów oraz osób już zatrudnionych i prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na zróżnicowane stanowiska.

Zależy nam na najwyższym poziomie dostarczanych usług, dlatego też do każdego Klienta i projektu podchodzimy indywidualnie, a nasza współpraca opiera się na następujących zasadach:
  • dokładnym zdefiniowaniu potrzeb Klienta i jego oczekiwań
  • jasnej, czytelnej i systematycznej komunikacji na każdym etapie projektu
  • wypracowywaniu we współpracy z Klientem najlepszych rozwiązań
  • wytrwałym wdrażaniu zaplanowanych wspólnie działań.