ASYSTENT/ASYSTENTKA DS. PUBLIC RELATIONS (JĘZYK FRANCUSKI)

ŁÓDŹ

Numer oferty – ref_APR/313/2

Gravet Consulting Sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą od ponad 20 lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania. Dla spółki z siedzibą w Łodzi,

Poszukujemy kandydata na stanowisko

ASYSTENt/ASYSTENTKa DS. PUBLIC RELATIONS (JĘZYK FRANCUSKI)

MIEJSCE PRACY

łÓDŹ

Oczekiwania

  • absolwent/ka filologii romańskiej / lingwistyki dla biznesu /  dziennikarstwa międzynarodowego / marketingu i zarządzania / stosunków międzynarodowych lub kierunków pokrewnych
  • znajomość języka francuskiego na poziomie C1
  • doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z/na język francuski
  • praktyczna znajomość programów do edycji grafiki i zdjęć
  • aktywna obecność w mediach społecznościowych oraz zrozumienie ich specyfiki
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć nauki i rozwoju
  • umiejętność organizacji pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Obowiązki

  • redagowanie artykułów i informacji na stronę droitpolonais.fr
  • prowadzenie kanałów w mediach społecznościowych
  • bieżący kontakt z klientami/partnerami francuskojęzycznymi
  • pomoc w organizacji eventów, prezentacji, spotkań w środowisku frankofońskim
  • współpraca z Izbami Przemysłowymi i NGO’S
  • rozwijanie działalności spółki.

Oferujemy

  • pracę na pełny etat pracę, w środowisku międzynarodowym
  • codzienny kontakt z językiem francuskim
  • szansę na rozwój osobisty i zawodowy w młodym, przyjaznym zespole.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: APR/20