ASYSTENT/KA Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM LUB ANGIELSKIM

ŁÓDŹ

Numer oferty – ref_A/313/2

Gravet Consulting sp. z o.o. od 1995 r. współpracuje z firmami z różnych branż w zakresie doradztwa personalnego. Realizujemy projekty na terenie całej Polski i za granicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy świadczącej kompleksowe usługi doradcze na rzecz podmiotów gospodarczych polskich i międzynarodowych,

Poszukujemy kandydata na stanowisko

asystent/ka z językiem francuskim lub angielskim

MIEJSCE PRACY

Łódź

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (preferowana) i/lub angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy, najchętniej na stanowisku asystenta/ki lub innym, z podobnym zakresem zadań
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Word, dobra znajomość Excel, Power Point
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność redagowania pism i korespondencji
  • Wysokie umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność.

Obowiązki

  • Prowadzenie sekretariatu oraz obsługa biura
  • Nadzór nad dokumentami oraz zarządzanie korespondencją
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Wspieranie pracowników biura w zakresie realizacji bieżących zadań
  • Przygotowywanie stosownej dokumentacji dla biura księgowego i innych firm zewnętrznych
  • Koordynacja pracy praktykantów i stażystów
  • Współorganizowanie spotkań biznesowych oraz wydarzeń kulturalnych
  • Kontakt z partnerami zewnętrznymi, m.in. placówkami kulturalnymi i dyplomatycznymi.

Oferujemy

  • Możliwość stałego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania CV:

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Assisstant/20