ASYSTENT/KA

ŁÓDŹ (WIDZEW)

Numer oferty -AYST/19

Jesteśmy jedną z wiodących firm doradztwa personalnego na łódzkim rynku. Od 1995r. współpracujemy z firmami z różnych branż w zakresie doradztwa personalnego, w szczególności rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i managerskie metodą direct search/executive search. Realizujemy projekty na terenie całej Polski, opierając się na najwyższych standardach działania.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT/KA

MIEJSCE PRACY

ŁóDŹ (WIDZEW)

ZAKRES ZADAŃ

• Realizacja zadań administracyjnych w biurze;
• Wprowadzanie danych do systemu;
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy naszego Klienta;
• Dbanie o obieg dokumentacji oraz korespondencji wychodzącej i przychodzącej.

OCZEKIWANIA

• Rozpoczęte studia na wyższej uczelni, dostępność do pracy 8 godzin 2 dni w tygodniu;
• Doświadczenie w pracy z urządzeniami biurowymi;
• Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole i pod presja czasu;
• Wysoka kultura osobista;
• Dokładność, sumienność;
• Bardzo dobra obsługa komputera (MS Office);
• Wymagane: znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Oferujemy

• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
• Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: ASYS/19

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności znajdującej się na stronie www.gravet.com.pl/praca oraz zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności firmy Gravet Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania oraz przysługujących mi prawach.””