ASYSTENT/ASYSTENTKA DS. PUBLIC RELATIONS (JĘZYK FRANCUSKI)

ŁÓDŹ

Numer oferty – APR/20

Gravet Consulting sp. z o.o. od 1995 r. współpracuje z firmami z różnych branż w zakresie doradztwa personalnego. Realizujemy projekty na terenie całej Polski i za granicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy DROITPOLONAIS.FR sp. z o.o., poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisku:

ASYSTENT/ASYSTENTKA DS. PUBLIC RELATIONS

 (JĘZYK FRANCUSKI)

MIEJSCE PRACY

ŁÓDŹ

Zakres zadań:

    • redagowanie artykułów i informacji na stronę droitpolonais.fr
    • prowadzenie kanałów w mediach społecznościowych
    • bieżący kontakt z klientami/partnerami francuskojęzycznymi
    • pomoc w organizacji eventów, prezentacji, spotkań w środowisku frankofońskim
    • współpraca z Izbami Przemysłowymi i NGO’S
    • rozwijanie działalności spółki.

Oczekiwania:

    • absolwent/ka filologii romańskiej / lingwistyki dla biznesu /  dziennikarstwa międzynarodowego / marketingu i zarządzania / stosunków międzynarodowych lub kierunków pokrewnych
    • znajomość języka francuskiego na poziomie C1
    • doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z/na język francuski
    • praktyczna znajomość programów do edycji grafiki i zdjęć
    • aktywna obecność w mediach społecznościowych oraz zrozumienie ich specyfiki
    • umiejętność pracy w zespole
    • chęć nauki i rozwoju
    • umiejętność organizacji pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Nasz klient oferuje:

    • pracę na pełny etat pracę, w środowisku międzynarodowym
    • codzienny kontakt z językiem francuskim
    • szansę na rozwój osobisty i zawodowy w młodym, przyjaznym zespole.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: APR/20