DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY Z ZAKRESU ZABEZPIECZEŃ I OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

Numer oferty – ref_DTH/20

Dla naszego Klienta, firmy z kapitałem zagranicznym, międzynarodowego lidera w zakresie rozwiązań zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej dla przemysłu, który istnieje na rynku od 35 lat, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

z zakresu zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej

ZAkres Zadań:

  • Udział we wdrażaniu strategii handlowej firmy, poszukiwanie nowych klientów na rynku B2B oraz aktywna sprzedaż pełnej oferty produktów i usług z zakresu zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej dla przemysłu
  • Budowanie długofalowych relacji z obecnymi oraz nowymi klientami
  • Doradztwo z zakresu oferowanych rozwiązań
  • Wsparcie dla klienta podczas wdrażania produktów oraz rozwiązań oferowanych przez firmę
  • Analiza rynku i działań konkurencji
  • Planowanie i raportowanie aktywności w podległym regionie

OCZEKIWANIA:

  • Wymagane: doświadczenie w branży budowlanej lub z zakresu zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej obejmujące znajomość przepisów w zakresie PPOŻ
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą B2B w sektorze przemysłowym produktów i rozwiązań technicznych, mile widziane w branży zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej lub pokrewnej
  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wyższe techniczne lub ekonomiczno-biznesowe
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Znajomość technik sprzedaży oraz wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
  • Zorientowanie na osiąganie wyników sprzedaży oraz realizację celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z oddziałem zagranicznym firmy (min. B1), mile widziana znajomość języka niemieckiego lub czeskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B

PRACODAWCA OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja oraz system premiowy)
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w strukturach firmy posiadającej oddziały w Polsce i zagranicą

W tytule wiadomości prosimy wpisać: DTH/20