HR BUSINESS PARTNER

REGION ŁÓDZKI PÓŁNOCNY

Numer oferty – HRBP/21

Gravet Consulting: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego skutecznie działającą od ponad 20 lat. Realizujemy projekty doradcze oraz rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, jednego z liderów w swojej branży, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

HR Business Partner

Obowiązki

  • Współpraca z kadrą menadżerską i wsparcie organizacji w ramach doradztwa z zakresu zarządzania zespołem, coachingu, prawa pracy, rozwiązań i narzędzi HR (m.in. rekrutacja, on-boarding, ocena pracownicza, nauka i rozwój, prawo pracy, budowanie zaangażowania, exit interview)
  • Opracowanie programów rozwojowych, zindywidualizowanych ścieżek karier oraz współtworzenie i zarządzanie długofalowym procesem rozwoju pracowników na rożnych poziomach w organizacji
  • Projektowanie i realizowanie sesji Development Center /Assesment Center
  • Aktywny udział w kształtowaniu nowych rozwiązań z zakresu polityki wynagrodzeń
  • Projektowanie i realizowanie działań z zakresu budowania wizerunku pracodawcy (employer branding)

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie, zarządzanie ZL, psychologia, socjologia lub pokrewne)
  • Doświadczenie na stanowisku HR Business Partnera w firmie o zasięgu międzynarodowym (min. 3 lata)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z obszarem ZZL
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia coachingu/mentoringu
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie wspierania tworzenia i wdrażania systemu wynagrodzeń i benefitów
  • Umiejętność dopasowania narzędzi HR do kultury organizacyjnej firmy oraz analizy trendów w zakresie ZZL
  • Doświadczenie we wdrażaniu zmian i innowacyjnych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie (co najmniej poziom B2)
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Ciekawą i dynamiczną pracę w środowisku międzynarodowym
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pakiet benefitów.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania CV:

W tytule wiadomości prosimy wpisać: HRBP/21