IT ANALYST/TECHNICAL PROJECT MANAGER

ŁÓDŹ

Numer oferty – ref_ITatpm/313/2

Gravet Consulting Sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą od ponad 20 lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Naszym klientem jest firma z kapitałem zagranicznym, prężnie działająca w branży instalatorstwa budowlanego. w związku z rozwojem organizacji poszukujemy kandydata/TKI na stanowisko:

IT analyst/technical project manager

MIEJSCE PRACY

ŁÓDŹ

Oczekiwania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania złożonymi projektami o profilu technicznym, mile widziana znajomość metodologii zarządzania projektami;
  • Doświadczenie we wdrażaniu dużych projektów (trwających min. 6 miesięcy) w różnych obszarach organizacyjnych, mających bezpośredni wpływ na wynik biznesowy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2 zgodnie z CEFR);
  • Znajomość systemów opartych o chmurę. Świadomość specyfiki dostępnych na rynku rozwiązań chmurowych i ich klasyfikacji. Mile widziana znajomość zastosowań framework’ów programistycznych;
  • Łatwość w pracy opartej na rozwiązaniach informatycznych i dokumentacji technicznej;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność planowania i koordynowania działań innych osób;
  • Konsekwencja w działaniu, zorientowanie na cel oraz samodzielność;
  • Umiejętność współpracy w zespole i rozwiązywania problemów;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz otwartość na innych;
  • Mile widziana: umiejętność definiowania i mapowania procesów.

Obowiązki

  • Analiza potrzeb biznesowych oraz identyfikacja obszarów do usprawnień;
  • Kompleksowe zarządzanie projektami z zakresu cyfryzacji: analiza, planowanie, koordynacja, monitoring, prototypowanie, implementowanie;
  • Ścisła współpraca i bieżąca komunikacja z poszczególnymi działami w firmie odnośnie wymagań i realizacji wdrożenia projektów;
  • Utrzymanie ciągłości komunikacji między uczestnikami projektów, a biznesową częścią operacyjną oraz użytkownikami końcowymi;
  • Aktualizacja KPI projektowych na poziomie portfolio;
  • Wsparcie sesji warsztatowych związanych z prototypowaniem i testowaniem rozwiązań w obszarach cyfryzacji;
  • Prezentacja rozwiązań technologicznych, w tym wsparcie kluczowych użytkowników przy wdrożeniu rozwiązań informatycznych;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach koordynowania projektu;
  • Rozwiązywanie problemów, ustalanie priorytetów i umiejętność podejmowania decyzji w warunkach niepełnej informacji.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwe są także inne formy zatrudnienia) w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach, szkoleniach i mentoring.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: ITA/TPM/20

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.