KEY ACCOUNT MANAGER – RYNKI ZAGRANICZNE

Okolice Warszawy – Powiat Legionowski

Numer oferty – ref_KAM_RZ_18

Gravet Consulting Sp. z o.o. działa z sukcesem na rynku doradztwa personalnego od 1995 r.

Naszym Klientem jest jeden z wiodących producentów z branży spożywczej w Polsce. Firma od wielu lat inwestuje w innowacyjne technologie produkcji w 2 zakładach produkcyjnych zatrudniających blisko 400 osób.

W związku z dużą popularnością produktów wytwarzanych przez naszego Klienta i dynamicznym rozwojem na rynkach zagranicznych, poszukujemy ambitnych i samodzielnych osób na stanowisko:

MIEJSCE PRACY:

okolice Warszawy – Powiat Legionowski

Zakres Zadań:

  • Rozwijanie i ekspansja sprzedaży na rynkach międzynarodowych – w kanałach:  tradycyjnym, nowoczesnym, HoReCa, dystrybutorzy, agenci
  • Budowanie rynku zbytu poprzez aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Dbanie o relacje z kluczowymi Klientami biznesowymi na podległych rynkach
  • Pozyskiwanie i analizowanie informacji o rynkach zagranicznych oraz obecnej tam konkurencji
  • Nadzór nad przestrzeganiem wymogów prawnych oraz przepisów finansowo-księgowych przy współpracy z zagranicznymi kontrahentami

Oczekiwania wobec Kandydata/tki:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe m.in.: zarządzanie sprzedażą, marketing
  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą zagraniczną w firmie o zbliżonym profilu działania
  • Biegła znajomość procedur obowiązujących w handlu zagranicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną rozmowę oraz prowadzenie negocjacji
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego
  • Znajomość MS Office w tym Excel
  • Czynne prawo jazdy kat.B oraz gotowość do wyjazdów na podległe rynki
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów oraz pozyskiwaniu nowych klientów na rynkach zagranicznych
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników
    • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania CV poprzez:

W tytule wiadomości prosimy wpisać: KAM_RZ/18

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poźn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”