KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

ŁÓDŹ

Numer oferty – ref_KSM/2020

Gravet Consulting sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działająca od ponad 20 lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Nasz Klient to renomowany producentem urządzeń uzdatniania wody sprzedawanych na całym świecie. Jego misją jest podnoszenie standardu życia ludzi poprzez zapewnienie im czystej i zdrowej wody. Jeśli chcesz wspólnie z naszym Klientem realizować tę misję, brać udział w rozwoju i produkcji innowacyjnych, wysokiej jakości urządzeń – zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie rekrutacyjnym na stanowisko:

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu

MIEJSCE PRACY

łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wdrażanie i konsekwentne realizowanie polityki sprzedaży krajowej i zagranicznej;
  • Opracowywanie działań zgodnie ze strategią i planami sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją;
  • Aktywne pozyskiwanie klientów (krajowych i zagranicznych), prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych, przygotowanie ofert dla klientów międzynarodowych;
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami;
  • Sporządzanie raportów i analiz sprzedaży oraz raportowanie realizacji planów sprzedażowych;
  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej, w tym działań promocyjnych spółki;
  • Organizacja oraz udział w międzynarodowych targach branżowych;
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu (8 osób).

Oczekiwania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży uzdatniania wody, sanitarnej lub AGD;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane marketing lub techniczne);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2), niezbędna do prowadzenia rozmów z partnerami handlowymi oraz do uczestnictwa w zagranicznych podróżach służbowych i imprezach branżowych, mile widziana znajomość innych języków obcych;
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych (krajowych i zagranicznych);
  • Potwierdzone sukcesami doświadczenie we wdrażaniu strategii sprzedażowej i marketingowej;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingowych oraz wysoka kreatywność;
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne oraz zorientowanie na wynik;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem;
  • Umiejętność planowania pracy własnej i zespołu oraz wyznaczania kierunków rozwoju;
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami usług zewnętrznych m.in. marketingowych.

PRACODAWCA OFERUJE:

  • Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie. Forma zatrudnienia dopasowana do oczekiwań kandydata (B2B lub UoP);
  • Dodatkowe benefity: pakiet medyczny dla całej rodziny, pakiet sportowy, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • Indywidualnie dopasowana ścieżka rozwoju zawodowego.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: KSM/20