KIEROWNIK PROJEKTÓW WDROŻENIOWYCH

ŁÓDŹ

Numer oferty – ref_PM/IT/313/2

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się polska firma tworząca rozwiązania informatyczne dla jednostek z sektora medycznego na całym świecie.

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Kierownik Projektów Wdrożeniowych

MIEJSCE PRACY

Łódź

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała możliwość udziału przy wdrażaniu projektów informatycznych z zakresu diagnostyki obrazowej, między innymi uwzględniających wykorzystanie sztucznej inteligencji.

Oczekiwania

  • Wykształcenie: Wyższe techniczne, mile widziane kierunki: Informatyka, Elektronika, Automatyka lub średnie o profilu Technik Elektroradiolog
  • Doświadczenie: co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierownika projektów technicznych (project managment) związane z wdrażaniem oprogramowania IT, lub doświadczenie na stanowisku Technika Radiologii
  • Doświadczenie w planowaniu i organizacji zadań dla zespołów projektowych
  • Wiedza i umiejętności:
  • Znajomość systemów informatycznych TCP i IP
  • Podstawowa wiedza z zakresu:
    • LINUX, Windows, sprzęt, serwery, macierze, switche
    • standardy medyczne HL7, FHIR, profile integracyjne
    • standard DICOM,
    • systemy PACS, RIS, HIS
    • bezpieczeństwo IT
  • Praktyczna znajomość metodyki prowadzenia projektów (np. Scrum, Agile, Prince2, PMI,) oraz narzędzia wspierającego zarządzanie projektami – Jira
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2, umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji u klientów
  • Prawo jazdy kategorii B.

Obowiązki

  • Kompleksowe zarządzanie strategicznymi projektami IT realizowanymi dla klientów firmy (zarządzanie ryzykiem, zmianą, budżetem, jakością, nadzór na dokumentacją projektową etc.)
  • Planowanie i kontrola stopnia realizacji prowadzonych projektów
  • Zarządzanie zespołem projektowym oraz dbałość o skuteczną komunikację między członkami zespołu, w tym prowadzenie i moderowanie spotkań projektowych
  • Raportowanie statusu prac zespołu projektowego, planowanie i realizacja działań korygujących
  • Analiza i raportowanie kosztów projektu
  • Ewaluacja wdrożeń projektów
  • Zarządzanie i wsparcie procesu budowy długofalowych relacji z klientem
  • Proponowanie i wdrażanie nowych możliwości rozwoju produktów u klientów.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w kraju i zagranicą
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji w obszarze nowoczesnych technologii
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon i samochód służbowy, również do prywatnego wykorzystania
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, nauka angielskiego).

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: PM/IT/20