KOORDYNATOR DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

DZIAŁDOWO (WOJ. WARMIŃSKO – MAZURSKIE)

Numer oferty – ref_KDPP/313/2

Naszym Klientem jest genialny producent szkła, innowacyjny we wszystkich aspektach., Realizuje życzenia międzynarodowych klientów w branży perfumeryjnej i kosmetycznej w zakresie od szkła po wykończenia do zamknięcia. Dążenie do jakości jest tym co ich napędza i pozwala realizować strategię już od 400 lat. Firma z kapitałem zagranicznym, działająca w ramach międzynarodowego holdingu poszukuje kandydata na stanowisko:

Poszukujemy kandydata na stanowisko

kOORDYNATOR DS. pLANOWANIA PRODUKCJI

MIEJSCE PRACY

dZIAŁDOWO (WOJ. WARMIŃSKO – MAZURSKIE)

Oczekiwania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: technologia produkcji, zarządzanie i inżynieria produkcji, logistyka, automatyka
    i robotyka itp.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (minimum B2)
  • Praktyczna wiedza w zakresie organizacji i zarządzania procesami planowania
  • Znajomość podejścia i narzędzi lean manufacturing oraz umiejętność optymalizacji procesów
  • Znajomość pakietu MS Office, znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem
  • Wysoce rozwinięte umiejętności organizacyjne, analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji, umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji
    oraz zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

Obowiązki

  • Zarządzanie procesem sporządzania planów produkcyjnych
  • Współpraca z innymi działami (produkcja, sprzedaż, supply chain)
  • Planowanie i nadzorowanie optymalnego wykorzystania maszyn i linii produkcyjnych oraz realizacji planów produkcji
  • Planowanie, realizowanie, podejmowanie działań związanych z poprawą efektywności oraz optymalizacji procesu produkcyjnego
  • Kompleksowe zarządzanie podległym zespołem

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość dalszego kształcenie, rozwoju osobistego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie posiadającej oddziały na całym świecie
  • Szeroki pakiet benefitów (PPE, karnety na siłownie, wczasy pod gruszą, pożyczki mieszkaniowe, bezpłatna opieka stomatologiczna; dofinansowanie nauki języków obcych)

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania CV:

W tytule wiadomości prosimy wpisać: kdpp/20