KUPIEC STRATEGICZNY – KOORDYNATOR ZESPOŁU

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Numer oferty – KS/18

Gravet Consulting Sp. z o.o. działa z sukcesem na rynku doradztwa personalnego od 1995 r.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z kapitałem zagranicznym, producenta produktów i rozwiązań wysokiej jakości, lidera w branży rehabilitacyjnej poszukujemy zaangażowanej i samodzielnej osoby na stanowisko:

Zakres zadań

  • Wdrażanie i rozwijanie strategii zakupowej;
  • Przeszukiwanie rynku oraz identyfikowanie potencjalnych dostawców;
  • Pozyskiwanie nowych dostawców dla potrzeb firmy;
  • Analiza danych rynkowych dotyczących dostawców oraz surowców (rynek krajowy i zagraniczny);
  • Optymalizacja zakupów produktowych;
  • Analiza popytu we współpracy z innymi działami wewnątrz firmy;
  • Negocjacje warunków umów i współpracy z dostawcami;
  • Przygotowywanie umów z dostawcami;
  • Cykliczne przeprowadzanie ocen dostawców.

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe,  mile widziane techniczne;
  • Kilkuletnie doświadczenie w realizacji zakupów i planowaniu dostaw materiałów w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenie w poszukiwaniu dostawców na rynkach zagranicznych oraz prowadzeniu negocjacji międzynarodowych;
  • Mile widziane doświadczenie w analizowaniu rynku stali i aluminium oraz we współpracy z dystrybutorami artykułów metalowych;
  • Znajomość procesów zakupowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Znajomość obsługi systemów klasy ERP.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze zakupów w międzynarodowej firmie;
  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze;
  • Codzienny kontakt zawodowy z językiem angielskim;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: KS/18