MANAGER DS. LOGISTYKI I ADMINISTRACJI ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ROSYJSKIEGO

ŁÓDŹ

Numer oferty -MLA/21

Gravet Consulting: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego skutecznie działającą od ponad 20 lat. Realizujemy projekty doradcze oraz rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Naszym Klientem jest Anordica AB międzynarodowa, nowoczesna firma z kapitałem szwedzkim zajmująca się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości materiałów i urządzeń przemysłowych dla klientów na całym świecie. Na rynku działa od 1996 r. i jest największym dostawcą drutu na rynkach zagranicznych. Do jej zróżnicowanego kulturowo zespołu obecnie poszukujemy ambitnych i samodzielnych osób na stanowisko:

MIEJSCE PRACY

Łódź

Zakres zadań:

  • Prowadzenie procesu zamówień do zagranicznych dostawców
  • Współpraca ze stałymi przewoźnikami oraz spedytorami transportu drogowego oraz aktywne pozyskiwanie nowych dostawców tych usług
  • Planowanie/ koordynowanie załadunków i rozładunków towarów
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną i optymalizujących koszty transportu
  • Przygotowanie ofert i wycena zapytań transportowych
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
  • Prowadzenie dokumentacji celnej
  • Wprowadzanie informacji do systemu
  • Fakturowanie i nadzór nad odzyskiwaniem zobowiązań finansowych.

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki – logistyka, finanse, ekonomia)
  • Poparta praktyka wiedza logistyczna, przede wszystkim w zakresie spedycji i transportu
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Doświadczenie w organizacji transportu morskiego oraz praktyczna znajomość przepisów celnych
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie (poziom min. C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość systemu SAP Biznes One będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Pracę w międzynarodowym, otwartym na inne kultury zespole
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania CV:

W tytule wiadomości prosimy wpisać: MLA/21