MANAGER DZIAŁU LOGISTYKI

POZNAŃ

Numer oferty – ref_MDL/19

Gravet Consulting sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą od 1995 r. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie na terenie całej Polski i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

DLA LIDERA W BRANŻY FMCG, FIRMY Z KAPITAŁEM ZAGRANICZNYM,

POSZUKUJEMY KANDYDATA/KANDYDATKI NA STANOWISKO:

MIEJSCE PRACY:

Poznań

ZAKRES ZADAŃ:

  • Kompleksowe zarządzanie i optymalizacja procesów w całym łańcuchu dostaw
  • Zarządzanie zapasami, sporządzanie prognoz
  • Odpowiedzialność za efektywną współpracę z dostawcami usług logistycznych oraz z klientami w kwestiach związanych z łańcuchem dostaw
  • Współpraca z innymi działami firmy przy realizacji akcji promocyjnych, koordynacja procesu konfekcjonowania produktów
  • Kompleksowe zarządzanie flotą samochodową
  • Tworzenie budżetu dla działu logistyki, sporządzanie raportów i prognoz dla Zarządu
  • Odpowiedzialność za wymagane prawem dokumenty, certyfikaty i raportowanie do instytucji państwowych
  • Utrzymanie wysokich standardów jakości procesów logistycznych realizowanych w firmie
  • Koordynacja procesu zamówień i dostaw, nadzór nad fakturowaniem w systemie ERP

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wyższe z obszaru logistyki
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy w firmie z sektora FMCG lub firmie logistycznej współpracującej z sektorem FMCG
  • Bardzo dobra znajomość sektora logistycznego oraz doświadczenie w negocjowaniu umów z dostawcami usług oraz partnerami biznesowymi
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel
  • Doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi ERP
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z zagraniczną centralą firmy
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, pracowitość i zaangażowanie

PRACODAWCA OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazna atmosfera oraz wysokie międzynarodowe standardy pracy

W tytule wiadomości prosimy wpisać: MDL/19