KONSTRUKTOR/MECHANICAL DESIGNER – BRANŻA LOTNICZA

ŁÓDŹ

Naszym Klientem jest firma Airbus Helicopters, wchodząca w skład Airbus Group www.airbusgroup.com, jako globalny lider w branży, dostarcza klientom najnowocześniejsze śmigłowce cywilne i wojskowe. Firma wyróżnia się dzięki wykorzystywaniu zaawansowanych technologii oraz dużym nakładom na innowacje.

Biuro Konstrukcyjne Airbus Helicopters w Łodzi działa od lutego 2015 roku, odnosząc wiele sukcesów poprzez dostarczanie nowatorskich rozwiązań. Obecnie zatrudnia ponad 50 osób i aktywnie zwiększa liczbę pracowników. Każda osoba zatrudniona w Airbus Helicopters Polska ma możliwość zdobycia unikatowej wiedzy między innymi dzięki pracy nad najnowszymi technologiami oraz udziałowi w projektach międzynarodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem Biura Airbus Helicopters Polska poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

MEChanical Designer

Konstruktor (części Mechanicznych)

Miejsce pracy:

Łódź

Zakres Obowiązków:

  • Projektowanie części mechanicznych (modelowanie 3D)
  • Wykonywanie obliczeń części mechanicznych (m.in.: wytrzymałościowych, termicznych, hydraulicznych, dynamicznych, zmęczeniowych)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektowanych części (rysunki wykonawcze, złożeniowe, montażowe) oraz dokumentacji projektowej
  • Planowanie i organizacja testów
  • Nadzór nad budową prototypowych konstrukcji i stanowisk pomiarowych

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Lotnictwo i kosmonautyka, Robotyka, Mechatronika)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najchętniej w branży lotniczej lub automotive
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość programu CATIA V5
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Zainteresowania w obszarze Nowoczesnych Technologii

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się Biurze Konstrukcyjnym, należącym do międzynarodowej firmy z branży lotniczej Airbus Helicopters
  • Udział w międzynarodowych projektach oraz wyjazdy zagraniczne
  • Szansę na karierę zawodową w międzynarodowej korporacji, z perspektywą stałego rozwoju
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania CV:

W tytule wiadomości prosimy wpisać: MD/18

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poźn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”