PRODUCTION MANAGER

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Numer oferty – kP/18

Gravet Consulting Sp. z o.o. działa z sukcesem na rynku doradztwa personalnego od 1995 r.

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym. Poszukujemy Kandydata, który zapewni sprawny proces produkcyjny jednocześnie dbając o jakość i zachowanie zasad bezpieczeństwa, na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ

  • Zarządzanie procesem produkcji
  • Nadzór nad terminową realizacją planu produkcyjnego
  • Nadzór i organizacja pracy podległego zespołu
  • Zapewnienie wykonania pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami produkcyjnymi pod względem jakości, terminowości i efektywności
  • Opracowywanie i wdrażanie zmian w zakresie technologii i organizacji pracy w celu optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i ochrony środowiska
  • Kontrola kosztów oraz odpowiedzialność za wyniki na podległym obszarze
  • Współpraca z Kierownikami pozostałych obszarów w firmie

OCZEKIWANIA

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dużej firmie produkcyjnej w branży metalowej lub automotive
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych systemów organizacji produkcji, wdrażaniu procesów optymalizacyjnych, racjonalizatorskich.
  • Wiedza z zakresu obróbki skrawaniem (maszyny zarówno manualne i sterowane numerycznie – CNC), cięcia laserem, spawania, montażu
  • Praktyczna znajomości narzędzi Lean Manufacturing
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość obsługi systemów klasy ERP
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników firmy
  • Prywatną opiekę medyczną lub kartę MultiSport

W tytule wiadomości prosimy wpisać: KP/18

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poźn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”