PRAWNIK

ŁÓDŹ

Numer oferty – PRAW/18

Jeśli chcesz pracować i rozwijać umiejętności w gronie profesjonalistów: adwokatów, prawników i aplikantów; obsługiwać renomowane podmioty gospodarcze polskie i zagraniczne, m.in. z kapitałem francuskim, amerykańskim, belgijskim, szwajcarskim; poszerzać wiedzę w zakresie różnych dziedzin prawa oraz znajomość języków obcych, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Dla renomowanej Kancelarii Adwokackiej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prawnik

MIEJSCE PRACY

Łódź

Zakres zadań

• Redagowanie pism procesowych;
• Sporządzanie opinii prawnych;
• Udział w spotkaniach z Klientami;
• Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania Klientów;
• Monitorowanie aktualnych zmian w przepisach;
• Współpraca z urzędami oraz sądami.

Oczekiwania

• Ukończone studia wyższe na kierunku prawo;
• Znajomość języka angielskiego lub francuskiego w mowie i piśmie na poziomie swobodnej komunikacji;
• Dobra znajomość drugiego języka obcego mile widziana;
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i dynamika działania;
• Dobra znajomość oprogramowania MS Office;
• Znajomość systemów prawniczych np. Legalis mile widziana;
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole;
• Możliwość nauki i doskonalenia zawodowego;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Niezbędne narzędzia pracy.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: PRAW/18

Gravet Consulting sp. z o.o. od 1995 r. współpracuje z firmami z różnych branż w zakresie doradztwa personalnego. Realizujemy projekty na terenie całej Polski i za granicą, opierając się na najwyższych standardach działania. Dziękując Państwu za zainteresowanie naszym projektem, informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.