PRODUCT MANAGER (ZAWIESZONY DO JESIENI 2020)

ŁÓDŹ

Numer oferty – ref_pm/313/2

Dla naszego Klienta producenta i dystrybutora nowoczesnych produktów wyposażenia kuchni i łazienki, cenionego zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych,

Poszukujemy kandydata/KANDYDATKI na stanowisko

PRODUCT MANAGER

MIEJSCE PRACY

łÓDŹ

Oczekiwania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu grupą produktową oraz projektami
  • Doświadczenie na stanowisku Product Managera będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, na poziomie co najmniej B1
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia oraz zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz znajomość technik negocjacyjnych
  • Samodzielność w działaniu i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Obowiązki

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii produktowej dla grupy asortymentowej (produkty metalowe) oraz zarządzanie cyklem życia produktu
  • Śledzenie trendów na rynku, badanie potrzeb konsumentów
  • Wybór dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych
  • Przygotowywanie i prezentowanie raportów związanych z grupą produktową
  • Współpraca z innymi działami firmy, w szczególności: Technicznym, Serwisu, Sprzedaży i Marketingu
  • Udział w targach branżowych oraz monitorowanie i analiza działań konkurencji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Pakiet szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania CV:

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Pm/20