PROJECT MANAGER DS. WDROŻEŃ

ŁÓDŹ

Numer oferty – ref_dyrekt/313/2

Gravet Consulting: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działająca od ponad 20 lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się start-upu, zajmującego
się projektowaniem i budową systemów automatyki dla branży farmaceutycznej, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

MIEJSCE PRACY

Łódź

ZAKRES ZADAŃ:

  • Całościowe zarządzanie projektami wdrożeniowymi urządzeń: planowanie, koordynacja i realizacja działań
    w zakresie technicznym (m.in.: prace budowlane/adaptacyjne, dostawy, montaż komponentów
    i uruchomienie urządzeń) oraz informatycznym (m.in.: integracja z systemami informatycznymi klienta)
  • Wyszukiwanie podwykonawców projektu i współpraca z nimi
  • Organizacja i koordynacja pracy grupy projektowej w ramach realizowanych wdrożeń
  • Współpraca z przedstawicielami jednostki zamawiającej oraz użytkownikami urządzeń na każdym
    etapie projektu
  • Wspieranie oraz szkolenie użytkowników urządzeń
  • Współpraca z zespołem firmy w zakresie wprowadzania zmian i usprawnień w projekcie
  • Nadzór nad terminowym i planowym wykonywaniem zadań

OCZEKIWANIA:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie zarzadzania projektami.
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Budownictwo, Informatyka, Elektronika itp.
  • Umiejętność czytania projektów, dokumentacji, instrukcji oraz specyfikacji technicznych
  • Mile widziana praktyczna znajomość programów do zarządzania projektami np. Jira
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność planowania i koordynowania działań innych osób
  • Konsekwencja w działaniu i zorientowanie na cel
  • Umiejętność współpracy w zespole i rozwiązywania problemów
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski (co najmniej 2 dni w tygodniu)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji, w tym możliwość tworzenia
    i testowania nowych koncepcji, rozwiązań
  • Możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami w branży MedTech
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

W tytule wiadomości prosimy wpisać: PMW/19

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.