PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. INWESTYCJI

WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE, PÓŁNOCNA CZĘŚĆ WOJ. LUBUSKIEGO I ZACHODNIA CZĘŚĆ WOJ. POMORSKIEGO

Numer oferty – PHI/20

Gravet Consulting: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działająca od ponad 20 lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.
Obecnie, dla naszego Klienta, renomowanego, wiodącego producenta i dystrybutora produktów z branży sanitarnej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Region: woj. zachodniopomorskie, północna część woj. lubuskiego i zachodnia część woj. pomorskiego

ZAKRES ZADAŃ

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych na podległym regionie i rozwijanie współpracy z istniejącymi;
  • Ustalanie warunków handlowych z klientem oraz tworzenie ofert inwestycyjnych;
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży oraz polityki promocyjnej firmy;
  • Analiza rynku i działań konkurencji;
  • Organizacja i przeprowadzenie szkoleń, prezentacji produktów oraz instruktażu montażu dla klientów;
  • Udzielanie wsparcia technicznego w zakresie oferty produktowej;
  • Uczestnictwo w targach, imprezach branżowych;
  • Planowanie i raportowanie aktywności w podległym regionie.

OCZEKIWANIA

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego z doświadczeniem w sprzedaży na rynku inwestycyjnym (wykonawcy, projektanci, architekci itp.);
  • Znajomość technik sprzedaży oraz wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych;
  • Zorientowanie na osiąganie wyników sprzedaży oraz wysoki poziom zaangażowania;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy o charakterze mobilnym;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Ogólna wiedza techniczna i gotowość do nauki;
  • Doświadczenie we współpracy z klientami z branży sanitarnej, wykończenia wnętrz lub pokrewnej działającymi na podległym terenie będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane wykształcenie wyższe.

PRACODAWCA OFERUJE

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód – również do użytku prywatnego);
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Bogaty pakiet benefitów m.in.: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: PHI/20