PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY

PODLEGŁY REGION: CAŁA POLSKA

Numer oferty – PTH/20

Gravet Consulting Sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą od ponad 20 lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się start-upu, zajmującego się projektowaniem i budową systemów automatyki dla branży farmaceutycznej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

PrZEDSTAWICIEL Techniczno-Handlowy

PODLEGŁY REGION:

CAŁA POLSKA

SIEDZIBA FIRMY:

ŁÓdź

Zakres zadań

  • Opracowanie i realizacja strategii sprzedaży w zakresie systemów automatyzacji aptek w szpitalach i innych jednostkach opieki zamkniętej, na terenie całej Polski
  • Rozwój rynku poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz opiekę nad istniejącymi
  • Opieka nad pozyskanymi klientami – współpraca od pierwszego kontaktu, poprzez dobór optymalnego wariantu sytemu, konsultacje techniczne po przygotowaniu oferty przetargowej
  • Kontakt z działem technicznym, farmaceutami oraz dyrekcją w danej jednostce
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach
  • Organizacja i przeprowadzenie szkoleń, prezentacji oferowanego produktu dla klientów – systemów automatyzacji aptek szpitalnych
  • Budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami
  • Uczestnictwo w wyjazdach na targi branżowe (w kraju i za granicą)
  • Dbałość o pozytywne postrzeganie firmy w ramach podejmowanych działań

Oczekiwania

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w branży technicznej B2B. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży „dużego” sprzętu medycznego
  • Zorientowanie na osiąganie wyników sprzedaży oraz wysoki poziom zaangażowania
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu
  • Znajomość technik sprzedaży oraz wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
  • Ogólna wiedza techniczna i gotowość do nauki oferty produktowej
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy o charakterze mobilnym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie minimum średni

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w energicznym zespole zajmującym się innowacyjnymi projektami w branży MedTech

W tytule wiadomości prosimy wpisać: PTH/20