SAMODZIELNA KSIĘGOWA /SAMODZIELNY KSIĘGOWY

ŁÓDŹ

Numer oferty – SK/19

Gravet Consulting sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą od 1995 r. współpracujemy z firmami z różnych branż. Realizujemy projekty na terenie całej Polski i za granicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Dla firmy z branży usługowej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisku:

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

MIEJSCE PRACY

Łódź

Zakres obowiązków

• Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z przepisami rachunkowymi (Ustawa o Rachunkowości) i podatkowymi (możliwe wsparcie merytoryczne z biura rachunkowego)
• Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
• Dekretowanie i księgowanie dokumentów
• Prowadzenie rejestru środków trwałych, naliczanie amortyzacji dla celów bilansowych i podatkowych
• Rozliczanie delegacji służbowych pracowników
• Przygotowanie faktur sprzedaży
• Bieżąca analiza sald kont księgi głównej oraz uzgadnianie sald kont rozrachunkowych
• Przygotowanie comiesięcznych sprawozdań finansowych do spółki – matki
• Realizacja przelewów
• Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, KRS) oraz z audytorami zewnętrznymi
• Przygotowanie sprawozdań do instytucji zewnętrznych (GUS)
• Monitorowanie zmian w przepisach
• Dokonywanie podstawowych zakupów nie produkcyjnych

Oczekiwania

• Dyplom ukończenia uczelni wyższej (preferowane kierunki związane z rachunkowością)
• Dobra znajomość zagadnień księgowych, przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości.
• Dobra znajomość obecnych przepisów prawnych dotyczących działalności finansowej przedsiębiorstwa
• Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w sprawdzaniu i księgowaniu faktur
• Doświadczenie w przygotowaniu raportów
• Doświadczenie we współpracy z klientami zewnętrznymi (dostawcami, odbiorcami, nowymi klientami)
• Umiejętność efektywnej komunikacji pisemnej i werbalnej w języku polskim i angielskim (preferowany poziom B2)
• Umiejętność obsługi programów księgowych
• Umiejętność pracy w zespole
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office
• Mile widziane: zdolność do pracy pod presją czasu, samodzielność, doświadczenie w międzynarodowej organizacji, doświadczenie we wdrażaniu polityk

Oferujemy

• Ciekawą i dynamiczną pracę w środowisku międzynarodowym
• Pakiet benefitów
• Niezbędne narzędzia pracy
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

W tytule wiadomości prosimy wpisać: SK/19