SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH

ŁÓDŹ

Numer oferty – SF/19

Gravet Consulting sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działająca od ponad 20 lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Naszym Klientem jest prężnie rozwijające się Biuro Konstrukcyjne, należące do renomowanej, międzynarodowej firmy z branży lotniczej. Jako lider na rynku, nasz Klient wyróżnia się dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych technologii oraz dużym nakładom na innowacje.

W związku z intensywnym rozwojem Biura Konstrukcyjnego, poszukujemy Kandydata/tki do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. Finansowych

MIEJSCE PRACY

Łódź

ZAKRES ZADAŃ

  • Sporządzanie i weryfikacja dokumentów księgowych m.in. faktur sprzedażowych oraz kosztowych pod względem merytorycznym, rachunkowym.
  • Nadzór nad bieżącymi zobowiązaniami i należnościami.
  • Rejestrowanie dokumentów księgowych w systemie elektronicznym oraz sprawdzanie poprawności wprowadzonych danych.
  • Koordynowanie przekazywania dokumentów do księgowości zewnętrznej oraz bieżąca współpraca z biurem księgowym.
  • Przygotowanie dokumentów do płatności.
  • Udział w księgowym zamknięciu miesiąca.
  • Przygotowywanie zestawień przychodów i kosztów oraz innych analiz finansowo-księgowych.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji księgowej.
  • Wsparcie działu finansowego w bieżących zadaniach.

OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (najchętniej finanse i rachunkowość, ekonomia, pokrewne).
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości/zobowiązań/należności w firmie międzynarodowej.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka francuskiego.
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Office, zwłaszcza programu Excel.
  • Mile widziana znajomość programu księgowego.
  • Systematyczność i dokładność w działaniu.

PRACODAWCA OFERUJE

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
  • Elastyczne godziny pracy.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: SF/19