SPECJALISTA DS. JAKOŚCI (UMOWA NA ZASTĘPSTWO)

ŁÓDŹ

Numer oferty – SJ/19

Gravet Consulting sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą od 1995 r. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie na terenie całej Polski i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Dla firmy produkcyjnej z kapitałem niemieckim, wykorzystującej najnowocześniejsze technologie z myślą o ochronie środowiska, oferującej szeroką gamę opakowań, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS.JAKOŚCI (umowa na zastępstwo)

MIEJSCE PRACY

ŁÓdź

Zakres zadań

• Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją jakościową
• Udział w spotkaniach z klientami i dostawcami
• Prowadzenie formalności związanych z obsługą reklamacji
• Przeprowadzanie i raportowanie audytów wewnętrznych i wdrażanie działań korygujących
• Nadzór nad sprzętem kontrolno – pomiarowym
• Nadzór jakościowy nad wprowadzeniem nowego produktu do produkcji seryjnej
• Udział w audytach kontrolnych jednostki certyfikującej i audytach klientów
• Nadzór nad pracą kontrolerów jakości

Oczekiwania

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunkowe)
• Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• Znajomość wymagań norm ISO 9001. Mile widziany certyfikat auditora wewnętrznego systemu ISO 9001
• Mile widziana znajomość norm IATF 16949:2016
• Umiejętność tworzenia prezentacji
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office
• Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1/B2
• Umiejętność pracy w zespole, zarzadzania czasem i inicjatywa
• Prawo jazdy kategorii B

Pracodawca oferuje

• Umowę o pracę na zastępstwo
• Ciekawą i dynamiczną pracę w środowisku międzynarodowym
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestniczenie w projektach międzynarodowych
• Niezbędne narzędzia pracy

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres e-mail:

W tytule wiadomości prosimy wpisać: SJ/19