SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

ŁÓDŹ

Numer oferty – ref_skp/19

Gravet Consulting sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą od 1995 r. współpracujemy z firmami z różnych branż. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i specjalistyczne na terenie całej Polski i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Dla naszego Klienta, renomowanego producenta urządzeń do uzdatniania wody, sprzedawanych na całym świecie, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i PŁAC

mIEJSCE PRACY:

łÓDŹ

Oczekiwania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe. Mile widziane studia podyplomowe, kursy, szkolenia z zakresu: Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Kadry i Płace itp.
  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy oraz ustaw z zakresu polityki kadrowo–płacowej
  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office oraz programu PŁATNIK
  • Dokładność, samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Obowiązki

  • Kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa oraz prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej
  • Przygotowywanie dokumentów pracowniczych, począwszy od zatrudnienia do zakończenia współpracy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Rozliczanie umów o pracę (m.in. sporządzanie list płac) oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • Tworzenie i aktualizacja regulaminów np. pracy, wynagradzania, świadczeń socjalnych
  • Przygotowywanie analiz, raportów, deklaracji oraz sprawozdań kadrowo-płacowych na potrzeby instytucji zewnętrznych
  • Komunikacja z instytucjami zewnętrznymi m.in. ZUS, GUS, US, PIP
  • Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Benefity pracownicze (karta sportowa, opieka medyczna)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Przyjazna atmosfera oraz wysokie międzynarodowe standardy pracy

W tytule wiadomości prosimy wpisać: DO/19