SPECJALISTA DS. LOGISTYKI I ZAKUPÓW

ŁÓDŹ

Numer oferty – ref_SpLZ/20

Gravet Consulting: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działająca od ponad 20 lat. Realizujemy projekty doradcze oraz rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Naszym Klientem jest firma z kapitałem zagranicznym, prężnie działająca w branży instalatorstwa budowlanego.

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

MIEJSCE PRACY

Łódź

Zakres obowiązków:

  • Analiza statystyk sprzedaży oraz monitorowanie i optymalizacja stanów magazynowych
  • Współpraca z dostawcami (polskimi i zagranicznymi) i koordynowanie zamówień
  • Odpowiedzialność za wysoki poziom realizacji procesu zakupów, zapewnienia odpowiednich stanów magazynowych oraz utrzymanie i aktualizacja baz danych produktów firmy
  • Wspieranie i wdrażanie zmian systemowych dotyczących zakupów, logistyki i danych produktowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z prowadzonymi procesami zakupowymi

Oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, z obszaru: logistyki, zakupów, zaopatrzenia
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową z dostawcami (min. B2 zgodnie z CEFR)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Mile widziana znajomość systemów ERP, PIM
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania CV:

W tytule wiadomości prosimy wpisać: SPLZ/20