SPECJALISTA DS. HR z JĘZYKIEM ROSYJSKIM

Smolice (okolice Strykowa)

Numer oferty – SHR/18

Gravet Consulting Sp. z o.o. działa z sukcesem na rynku doradztwa personalnego od 1998 r., realizując projekty dla firm polskich i zagranicznych.

Dla firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, lidera w zakresie rozwiązań inżynieryjnych oraz produktów wysokiej jakości, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. hr z Językiem Rosyjskim

MIEJSCE PRACY

Smolice, okolice strykowa (woj.łódzkie)

Obowiązki

• Wsparcie w zarządzaniu zasobami ludzkimi w organizacji, m.in. w procesie rekrutacji oraz dostarczanie specjalistycznych porad;
• Pomoc w planowaniu spotkań, programów pracowniczych oraz wydarzeń;
• Dostarczanie informacji pracownikom na temat regulacji i polityki obowiązującej w firmie;
• Pomoc w realizacji programów skierowanych do pracowników;
• Wspieranie procesu wdrożenia i adaptacji nowych pracowników;
• Przygotowywanie analiz i raportów z zakresu HR;
• Budowanie wizerunku firmy;
• Bieżące, operacyjne wsparcie pracowników Działu HR;
• Bliska współpraca z innymi działami firmy w ramach realizowanych projektów.

Oczekiwania

• Wykształcenie wyższe, mile widziane ZZL, Psychologia, Socjologia lub pokrewne;
• Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe preferowane w firmie produkcyjnej, w dziale HR na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków;
• Znajomość przepisów prawa pracy;
• Dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i w piśmie pozwalająca na swobodny kontakt w środowisku międzynarodowym;
• Mile widziana znajomość języka angielskiego;
• Dobra znajomość programu Excel i PowerPoint (tworzenie zestawień, baz danych, prezentacji);
• Umiejętność pracy w systemach ERP (mile widziane doświadczenie z Oracle);
• Wiedza na temat prowadzenia procesów rekrutacyjnych, ocen okresowych, planowania i ewaluacji szkoleń, EB;
• Mile widziane doświadczenie we współtworzeniu lub wdrażaniu procesów z obszaru „miękkiego HR”.

Oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizowanie ciekawych projektów w obszarze HR w nowoczesnej firmie międzynarodowej;
• Dostęp do globalnego know-how;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: SHR/18

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności znajdującej się na stronie www.gravet.com.pl/praca oraz zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności firmy Gravet Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania oraz przysługujących mi prawach.””