STARSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

ŁÓDŹ

Numer oferty –SSWS/20

Gravet Consulting Sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą od ponad 20 lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Naszym Klientem jest firma z kapitałem zagranicznym, prężnie działająca w branży instalatorstwa budowlanego. W związku z rozwojem organizacji poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

MIEJSCE PRACY

ŁÓDŹ

ZAKRES ZADAŃ

  • Administracja i dbałość o aktualizowanie i poprawność danych w systemie CRM;
  • Przygotowywanie oraz analiza raportów sprzedaży (jakościowych i ilościowych) w celu identyfikacji potencjału oraz monitorowania realizacji celów sprzedaży;
  • Wspieranie i współpraca z handlowcami w podległym regionie, współodpowiedzialność za osiągane cele sprzedaży;
  • Administracja i rozwój narzędzi wspierających sprzedaż i pracę działu handlowego;
  • Zarządzanie obiegiem informacji w firmie oraz terminowa realizacja przydzielonych zadań;
  • Nadzorowanie i wspieranie w bieżącej pracy zespołu wsparcia sprzedaży;
  • Przygotowanie oraz weryfikacja dokumentów niezbędnych do realizacji procesu sprzedaży;
  • Czynny udział w kształtowaniu i realizacji polityki handlowej;
  • Dbałość o przepływ i jakość komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy.

OCZEKIWANIA

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży (w dziale wsparcia sprzedaży i/lub handlowym);
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programów pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Zdolność myślenia analitycznego i wyciągania wniosków;
  • Umiejętność pracy w oparciu o wyznaczone cele, standardy, procedury, wartości;
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów oraz pracy pod presją czasu;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziana znajomość systemów CRM;
  • Prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (m.in. szkolenia u klientów, spotkania handlowe).

PRACODAWCA OFERUJE

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne benefity (opieka medyczna, pakiet sportowy);
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez indywidualnie dostosowany program szkoleń.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: SSWS/20