STAŻYSTA/STAŻYSTKA Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM DS.SOCIAL MEDIA

ŁÓDŹ

Numer oferty – STAŻ/20

Gravet Consulting sp. z o.o. od 1995 r. współpracuje z firmami z różnych branż w zakresie doradztwa personalnego. Realizujemy projekty na terenie całej Polski i za granicą, opierając się na najwyższych standardach działania.
Obecnie, dla naszego Klienta, firmy DROITPOLONAIS.FR sp. z o.o., poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisku:

MIEJSCE PRACY

ŁÓDŹ

Oczekiwania

  • student/ka IV albo V roku romanistyki / lingwistyki dla biznesu / dziennikarstwa międzynarodowego / marketingu i zarządzania / stosunków międzynarodowych lub kierunków pokrewnych
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • chęć nauki i rozwoju

Opis stanowiska

  • redagowanie artykułów i informacji na stronę droitpolonais.fr
  • prowadzenie kanałów social media
  • bieżący kontakt z Klientami francuskojęzycznymi
  • organizacja eventów, prezentacji spotkań w środowisku frankofońskim
  • rozwijanie działalności spółki
  • współpraca z Izbami Przemysłowymi i NGO’S

Nasz klient oferuje:

  • codzienny kontakt z językiem francuskim
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość odbycia płatnych praktyk
  • pracę w młodym, przyjaznym zespole oraz możliwość nauki
  • szansę na rozwój osobisty i zawodowy
  • możliwość nawiązania stałej współpracy

W tytule wiadomości prosimy wpisać:STAŻ/20