TEAM LEADER ZESPOŁU AUTOMATYKÓW

ŁÓDŹ

Numer oferty – ref_TL/ZA/19

Gravet Consulting: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działająca od ponad 20 lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się start-upu, zajmującego się projektowaniem i budową systemów automatyki dla branży farmaceutycznej,
poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

MIEJSCE PRACY:

Łódź

ZAKRES ZADAŃ:

  • Organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu
  • Nadzór nad terminowym i planowym wykonywaniem zadań
  • Projektowanie systemów automatyki i robotyki maszyn oraz ich uruchamianie w trybie developerskim
    i produkcyjnym
  • Tworzenie oprogramowania dla sterowników PLC
  • Współpraca z konstruktorami w ramach projektowania i uruchamiania systemów oraz urządzeń
  • Dbanie o dobrą atmosferę w zespole oraz rozwój podległych pracowników

Oczekiwania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe – na kierunku: Informatyka, Elektronika, Automatyka i Robotyka itp.
  • Doświadczenie w zakresie projektowania systemów automatyki i robotyki oraz przy uruchomieniach maszyn
  • Bardzo dobra znajomość środowiska CodeSys3 (preferowane Beckhoff/Wago)
  • Znajomość języków programowania C/C++
  • Mile widziana znajomość programów CAD (preferowany Solid Edge) oraz znajomość programu JIRA
  • Dobra znajomość języka angielskiego – zarówno w mowie i piśmie
  • Umiejętność planowania i koordynowania pracy podległego zespołu
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań oraz zorientowanie na cel

PRACODAWCA oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji, w tym możliwość tworzenia
    i testowania nowych koncepcji, rozwiązań
  • Pracę w energicznym zespole nad innowacyjnymi projektami w branży MedTech

W tytule wiadomości prosimy wpisać: TL/ZA/19

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.