ZASTĘPCA KIEROWNIKA DZIAŁU IT

ŁÓDŹ

Numer oferty – ref_zk/IT/19

Gravet Consulting sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą od 1995 r. współpracujemy z firmami z różnych branż. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i specjalistyczne na terenie całej Polski i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Dla naszego Klienta, polskiej firmy, która świadczy usługi informatyczne dla branży medycznej, Poszukujemy kandydata na stanowisko:

zASTĘPCA KIEROWNIKA DZIAŁU WSPARCIA it

MIEJSCE PRACY

łÓDŹ

Oczekiwania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów lub na stanowisku kierownika projektów technicznych (project management)
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki Informatyka, Elektronika, Automatyka i Robotyka
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość technologii TCP/IP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Podstawowa znajomość LINUXa
  • Dobra organizacja pracy oraz skuteczne działanie pod presją czasu
  • Umiejętność współpracy z ludźmi oraz wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki

  • Organizacja i koordynacja pracy zespołu odpowiedzialnego za wsparcie techniczne klientów
  • Zapewnienie klientom sprawnie działającego help-desk, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem
  • Planowanie codziennej pracy mającej na celu realizację wdrożeń
  • Nadzór nad terminowym i planowym wykonywaniem zadań przez podległy zespół
  • Dbanie o dobrą atmosferę w zespole oraz rozwój podległych pracowników
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami – prezentacja nowych funkcjonalności, poszukiwanie usprawnień
  • Planowanie projektów strategicznych mających na celu usprawnienie pracy działu wsparcia

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania CV:

W tytule wiadomości prosimy wpisać: zK/iT/19