EXPORT MANAGER EUROPA/AMERYKA PÓŁNOCNA

Miejsce pracy: biuro w Łodzi

Praca hybrydowa

Zapraszamy do udziału w naszym nowym projekcie rekrutacyjnym o oznaczeniu oferty: EM/23

Oczekiwania naszego Klienta to minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży zagranicznej na terenie krajów Europy Zachodniej i Południowej (Hiszpania, Włochy, Portugalia, Skandynawia, Niemcy, Francja) oraz Ameryki Północnej we wszystkich kanałach dystrybucji w branży sanitarnej, metalowej, wyposażenia wnętrz.

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2) niezbędna do realizacji codziennych zadań, umiejętności analitycznego myślenia oraz wysoce rozwinięte zdolności negocjacyjne oraz dyspozycyjność do częstych zagranicznych wyjazdów służbowych oraz do pracy w siedzibie firmy w Łodzi.

Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się w Polsce i zagranicą firmie oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży. Dodatkowe benefity to; opieka medyczna, karta sportowa, pakiet szkoleń.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie rekrutacyjnym wszystkie zainteresowane osoby. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Copyright Gravet Consulting © 2023

Scroll to top