Dla kandydatów

Oferty pracy

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy prosimy o przesłanie CV na adres: info@gravet.com.pl

Pozwoli nam to skontaktować się z Tobą w przypadku nowych projektów rekrutacyjnych, zgodnych z Twoim doświadczeniem zawodowym.

BARDZO WAŻNE :

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. H. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem/zapoznałam się z Polityka Prywatności firmy Gravet Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania oraz przysługujących mi prawach.”

Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z obowiązującym prawem aplikacje nie zawierające powyższej klauzuli muszą być przez nas usuwane i nie będą uwzględniane w prowadzonych przez nas projektach.
Copyright Gravet Consulting © 2023

Scroll to top